Pies

Kanadyjska, naturalna receptura w trosce o zdrowie psów

Kanadyjska, naturalna receptura w trosce o zdrowie psów

Firma Genesis to producent wysokiej jakości holistycznej karmy dla psów, stawiający na najzdrowsze żywienie. Kanadyjska receptura oparta na naturalnych składnikach – w głównej mierze mięsie i rybach, zapewnia psom niezbędne dla zdrowia składniki. Nawiązując do naturalnego środowiska życia czworonogów, karma dla psa Genesis zawiera dodatki warzyw, owoców i ziół, które psy pozyskiwałyby samodzielnie na wolności. Karmy dla psów marki Genesis to wysokowartościowe produkty zaprojektowane specjalnie dla zdrowia każdego psa.  

Karma dla psa Genesis jest bogata w mięso

Podstawę karmy stanowi białko zwierzęce, które pochodzi z mięsa i ryb, pozostałą cześć –  warzywa, owoce i zioła. Co ważne, karma dla psa Genesis Pure Canada nie zawiera zbóż (pszenicy, jęczmienia, kukurydzy, żyta, prosa, owsa i ryżu). Wszystkie potrzebne składniki mineralne i witaminy dostarczane są w naturalnej postaci, ze świeżych składników. Dbając o zdrowie psich przyjaciół, w karmach Genesis stosuje się źródła węglowodanów o niskim lub umiarkowanym indeksie glikemicznym. Źródła cukrów stanowią: soczewica, ciecierzyca i plantany. Niski indeks glikemiczny wpływa bezpośrednio na poziom cukru w psiej krwi i pozwala zachować optymalną wagę zwierzęcia. Unikalną recepturę dopełnia dodatek siary – colostrum, która wzmacnia układ odpornościowy czworonogów. W celu zapewniania psom najlepszego możliwego żywienia, zespół dietetyków bazując na jak najprostszych składnikach, stworzył karmę dla psa Genesis zaspokajającą w pełni potrzeby Twojego pupila. 

Karmy stworzone z troską o zwierzęta

Producent tej zdrowej karmy ceni sobie bardzo naturalność i holistyczne podejście do żywienia zwierząt. Przy tworzeniu nowych karm brane są wyłącznie te kombinacje składników, których dobroczynne działanie bazuje na badaniach naukowych. Wielką rolę w tworzeniu karmy odgrywa troska o dobro zwierząt, stąd niedopuszczalne są jakiekolwiek eksperymenty z udziałem psów, w których mogłyby być narażone na ból i cierpienie. Testy karm Genesis są przeprowadzane z udziałem psów, lecz polegają jedynie na smakowaniu, gdyż opinia psich smakoszy odgrywa  bardzo ważną rolę w procesie tworzenia karmy.  

Rodzaje karm Genesis

Karma dla psa Genesis to szeroka gama dobrze zbilansowanych psich posiłków w formie chrupiących krokiecików i półwilgotnych kawałków w wielu smakach. Karmy zawierają białko wołowe, jagnięce, przepiórcze, kozie, kurczęce, bawole, sarnie, kacze, gęsie, z dzika, renifera, łososia i śledzia. Występują w 3 wariantach opakowań: 0,907 kg, 2,268 kg i 11,79 kg.  Wśród wielu rodzajów karm znaleźć można takie, które przeznaczone są dla psów młodych, dorosłych i starszych, a także z wrażliwością pokarmową.